Medarbetare

Medarbetare

Använd den gröna knappen till vänster för att se all information om personen.
Använd sökfunktionen till höger för att snabbt hitta den eller det du söker.
Använd filterfunktionen under listan för att visa medarbetare vid ett visst kontor eller affärsområde.

Namn Ort Telefon Affärsområde Titel Email Övrigt Kontor
Mattias Stahre Linköping 010-303 91 60 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult, reptilspecialist mattias.stahre@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Isabelle Norström Linköping 010-303 91 32 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult isabelle.norstrom@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Eric Wahlsteen Malmö 010-303 91 19 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, botanikspecialist eric.wahlsteen@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Thomas Andersson Lidköping 010-303 91 77 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare thomas.andersson@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 4
531 30, Lidköping
Mickaela Thilly Linköping 010-303 91 61 Linköpings Naturcentrum Naturskolepedagog mickaela.thilly@calluna.se
Linköpings Naturcentrum
Lasarettsgatan 1
582 29, Linköping
Tor Hansson Frank Gävle 010-303 91 78 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult tor.hansson.frank@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Anna Sandström Linköping 010-303 91 06 Myndigheter och forskning Miljökonsult anna.sandstrom@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Martin Brüsin Kalmar 010-303 36 08 Myndigheter och forskning Miljökonsult, fladdermusspecialist & illustratör martin.brusin@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Cassandra Karlsson Malmö 010-303 91 16 Myndigheter och forskning Miljökonsult cassandra.karlsson@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Thomas Karlsson Gävle 010-303 36 16 Myndigheter och forskning Miljökonsult thomas.karlsson@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Erik Edvardsson Göteborg 010-303 91 20 Energi och naturresurser Miljökonsult erik.edvardsson@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Håkan Sandsten Malmö 010-303 91 31 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult, limnolog hakan.sandsten@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
John Askling Linköping 010-303 91 38 Energi och naturresurser Miljökonsult john.askling@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Ogün Çağlayan Türkay Linköping 010-303 91 64 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare, fotograf ogun.turkay@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Jakob Sörensen Göteborg 010-303 91 33 Energi och naturresurser Affärsområdeschef Energi och naturresurser jakob.sorensen@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Alexander Eriksson Kalmar 010-303 36 07 Naturvård - regional och kommunal TF Affärsområdeschef Naturvård - regional och kommunal, miljökonsult, fladdermusspecialist alexander.eriksson@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
André Dabolins Göteborg 010-303 36 10 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult, groddjursspecialist andre.dabolins@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Anna Broberg Gävle 010-303 36 15 Myndigheter och forskning Miljökonsult anna.broberg@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Axel Linder Stockholm 010-303 36 13 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, GIS-specialist axel.linder@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Barbara Kühn Gävle 010-303 91 11 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult --- föräldraledig barbara.kuhn@calluna.se #NAME?
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Britten Lundborg Eriksson Kalmar 010-303 91 14 Affärsstöd Språkgranskare britten.lundborg.eriksson@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Cecilia Rätz Gävle 010-303 36 20 Myndigheter och forskning Miljökonsult cecilia.ratz@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Cecilia Z. Arnér Kalmar 010-303 36 12 Affärsstöd Ansvarig för kvalitet- & miljöledning cecilia.arner@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Daniel Segerlind Gävle 010-303 36 19 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult daniel.segerlind@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Joel Hallqvist Gävle 010-303 36 03 Myndigheter och forskning Miljökonsult, insektsspecialist joel.hallqvist@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Fredrik Litsgård Jönköping 010-303 36 04 Energi och naturresurser Miljökonsult, fågelspecialist fredrik.litsgard@calluna.se
Calluna AB
c/o SciencePark, Gjuterigatan 9
553 18, Jönköping
Per Österman Göteborg 010-303 36 05 Energi och naturresurser Miljökonsult, fågelspecialist per.osterman@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Kajsa Mattsson Gävle 010-303 36 22 Myndigheter och forskning Miljökonsult kajsa.mattsson@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Lara Millon Göteborg 010-303 36 06 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult, fladdermusspecialist lara.millon@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Magnus Stenmark Gävle 010-303 36 11 Myndigheter och forskning Affärsområdeschef Myndigheter och forskning magnus.stenmark@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Therese Olsson Malmö 010-303 91 76 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare therese.olsson@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Frida Snell Luleå - Energi och naturresurser Miljökonsult frida.snell@calluna.se #NAME?
Calluna AB
Aurorum 2
977 75, Luleå
Anna Koffman Stockholm 010-303 91 05 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, GIS-specialist anna.koffman@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Håkan Ignell Linköping 010-303 91 30 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult, fladdermusspecialist hakan.ignell@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Mova Hebert Stockholm 010-303 91 63 Samhällsbyggnad och kommunal planering Affärsområdeschef Samhällsbyggnad och kommunal planering mova.hebert@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Marie Björklund Stockholm 010-303 91 57 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult marie.bjorklund@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Lisa Sigg Stockholm 010-303 91 48 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult lisa.sigg@calluna.se #NAME?
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Marlijn Sterenborg Stockholm 010-303 91 59 Energi och naturresurser Miljökonsult & GIS-specialist marlijn.sterenborg@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Sara Häger Linköping 010-303 91 71 Affärsstöd HR-chef sara.hager@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Håkan Andersson Linköping 010-303 91 29 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult, insektsspecialist hakan.andersson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Annika Stål Delbanco Malmö 010-303 91 07 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult annika.delbanco@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Tove Adelsköld Göteborg 010-303 91 79 Affärsstöd Kommunikatör, miljökonsult tove.adelskold@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Louise Samuelsson Linköping 010-303 91 50 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult louise.samuelsson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Frida Nettelbladt Göteborg 010-303 91 24 Energi och naturresurser Miljökonsult frida.nettelbladt@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Carl Nellbring Stockholm 010-303 91 15 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare, fartygsbefäl, ansv. för miljöövervaknings ackr. verks. carl.nellbring@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Sofia Willebrand Stockholm 010-303 91 73 Myndigheter och forskning Miljökonsult & GIS-specialist sofia.willebrand@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Malin Anderson Olbers Malmö 010-303 91 54 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult malin.olbers@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Kristina Kvamme Kalmar 010-303 91 45 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult kristina.kvamme@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Maria Thorell Lidköping 010-303 91 55 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult maria.thorell@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 4
531 30, Lidköping
Marianne Skoglund Linköping 010-303 91 85 Affärsstöd Redovisningsansvarig marianne.skoglund@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Lars Nilsson Linköping - Linköpings Naturcentrum Vaktmästare
Linköpings Naturcentrum
Lasarettsgatan 1
582 29, Linköping
Fredric Svensson Göteborg 010-303 91 22 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare fredric.svensson@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Robert Karlström Stockholm 010-303 91 68 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare robert.karlstrom@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Marie Kristoffersson Linköping 010-303 91 58 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult marie.kristoffersson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Petter Andersson Stockholm 010-303 91 67 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult, insekts- och fågelspecialist petter.andersson@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Elisabeth (Lisa) Östlund Fält Göteborg 010-303 91 18 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, illustratör elisabeth.ostlund.falt@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Andreas Brutemark Stockholm 010-303 91 02 Miljöövervakning - mark och vatten Affärsområdeschef Miljöövervakning - mark och vatten, laboratorieansvarig andreas.brutemark@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Fredrik Ström Linköping 010-303 91 23 Affärsstöd VD fredrik.strom@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Sara Andersson Stockholm 010-303 91 70 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare sara.andersson@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Ruben Wiener Stockholm 010-303 91 69 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare ruben.wiener@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Ann-Sofie Lindén Stockholm 010-303 91 09 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult ann-sofie.linden@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Magnus Bäck Linköping 010-303 91 51 Infrastruktur och näringsverksamhet Affärsområdeschef Infrastruktur och näringsverksamhet magnus.back@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Joakim Sundell Gävle 010-303 91 35 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare joakim.sundell@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Ulf Frykman Gävle 010-303 91 80 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare ulf.frykman@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Magnus Tuvendal Stockholm 010-303 91 52 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, ekosystemtjänstspecialist magnus.tuvendal@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Olof Rosenqvist Linköping 010-303 91 65 Energi och naturresurser Miljökonsult, fågelspecialist olof.rosenqvist@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Hanna Nilsson Stockholm 010-303 91 28 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult hanna.nilsson@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Annika Jägerbrand Stockholm 010-303 91 08 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, forskningsledare annika.jagerbrand@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Oskar Kindvall Göteborg 010-303 91 66 Myndigheter och forskning Miljökonsult, GIS-specialist oskar.kindvall@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Victor Johansson Linköping 010-303 91 81 Myndigheter och forskning Miljökonsult victor.johansson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Andreas Souropetsis Stockholm 010-303 91 03 Samhällsbyggnad och kommunal planering Fjärr- & GIS-analytiker andreas.souropetsis@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Julia Svensson Kalmar 010-303 91 41 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult julia.svensson@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Anders Carlsson Linköping 010-303 91 00 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, projektledare för utbildningar anders.carlsson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Jonas Mattsson Göteborg 010-303 91 39 Energi och naturresurser Miljökonsult jonas.mattsson@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Tenna Toftegaard Stockholm 010-303 91 75 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult tenna.toftegaard@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Gustav Palmqvist Stockholm 010-303 91 27 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult gustav.palmqvist@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Ville Ljungström Rautiainen Malmö 010-303 91 83 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare ville.rautiainen@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Anders Engström Gävle 010-303 91 01 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare anders.engstrom@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Lotta Lindström Linköping 010-303 91 49 Linköpings Naturcentrum Verksamhetschef vid Linköpings Naturcentrum lotta.lindstrom@calluna.se
Linköpings Naturcentrum
Lasarettsgatan 1
582 29, Linköping
Kristin Beecken Stockholm 010-303 91 44 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult kristin.beecken@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Vide Ohlin Stockholm 010-303 91 82 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult, groddjursspecialist vide.ohlin@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Elin Jonsson Kalmar 010-303 91 84 Infrastruktur Miljökonsult elin.jonsson@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Gabriella Björk Linköping 010-303 91 26 Affärsstöd Administratör, ekonomiansvarig gabriella.bjork@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Arianna Scarpellini Stockholm 010-303 91 10 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult arianna.scarpellini@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Sofia Kling Stockholm 010-303 91 72 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult sofia.kling@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Staffan Nilsson Malmö 010-303 91 74 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult, botanikspecialist staffan.nilsson@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
David Arnesson Linköping 010-303 91 17 Affärsstöd Ekonomichef david.arnesson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Jennie Barthel Svedén Stockholm 010-303 91 34 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult jennie.sveden@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Benny Willman Gävle 010-303 91 12 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare benny.willman@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Arvid Löf Gävle 010-303 36 09 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult, fågelspecialist arvid.lof@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Björn Borgiel Stockholm 010-303 91 13 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare bjorn.borgiel@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Klas Schlichting Linköping 010-303 91 43 Linköpings Naturcentrum Trädgårdsmästare klas.schlichting@calluna.se
Linköpings Naturcentrum
Lasarettsgatan 1
582 29, Linköping
Erika Andersson Stockholm 010-303 91 21 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult erika.andersson@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Johannes Edwartz Lidköping 010-303 91 37 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare johannes.edwartz@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 4
531 30, Lidköping
Josefina Pehrson Göteborg Energi och naturresurser Miljökonsult, fågelspecialist josefina.pehrson@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Anna Eriksson Malmö 010-303 91 04 Myndigheter och forskning Miljökonsult anna.eriksson@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Namn Ort Telefon Affärsområde Titel Email Övrigt Kontor